Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bezpieczne zakupy

  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrotu towaru
  • Szyfrowane dane i transakcje

Koszt i czas wysyłki

Obecnie żadne przesyłki nie są realizowane.

 

Dane kontaktowe

Buty Na Obcasach 

email: bok

Konserwacja obuwia

Obuwia wykonane jest ze skóry naturalnej, jak każdy materiał naturalny może nie zachować identycznego koloru oraz struktury na całej powierzchni, ewentualne różnice wynikają z niejednorodności skóry. Aby obuwie zachowywało właściwy wygląd prosimy o jego odpowiednią konserwację:

Skóra licowa - Przecierać szmatką. Po wyczyszczeniu i wysuszeniu stosować pasty i kremy zgodnie z kolorem wierzchu lub bezbarwne.

Nubuk, welur - Delikatnie szczotkować. Można stosować impregnaty w aerozolu. Nie używać past i kremów.

Skóra ekologiczna - Przecierać szmatką. Nie zaleca się stosowania past, ale można stosować odpowiednie środki w aerozolu do skór syntetycznych.

Materiały skóropodobne- Przecierać szmatką. Nie zaleca się stosowania past, ale można  stosować odpowiednie środki w aerozolu do skór syntetycznych

  1. Obuwia nie należy myć rozpuszczalnikami, gdyż niszczy to powłokę wierzchnią skór naturalnych i materiałów skóropodobnych.
  2. Mokrego obuwia nie powinno się suszyć w pobliżu lub intensywnych źródeł ciepła (grzejniki, piece), jak również "na słońcu".
  3. Obuwie należy suszyć w temperaturze pokojowej,  rozsznurowane, z wywinietymi językami.
  4. Bezwzględnie nie należy prać butów w pralce lub ręcznie.
  5. Brudne obuwie powinno się oczyścić wilgotną szmatką lub delikatną szczoteczką starając się nie dopuścić do intensywnego   przemoczenia, następnie po wyschnięciu zabezpieczyć odpowiednim środkiem konserwującym.
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl